Ubrania do oddania - zbieramy na cytobus. Bo my Kobiety jesteśmy mega ważne!

niedziela, 21 października 2018
data:post.titleJesień w pełni, a ja mam dla Was coś specjalnego :)
Jest super akcja! A w Nas jest super siła! Wiem to
Organizacja Kwiat Kobiecości zbiera na CYTOBUS (mobilny gabinet cytologiczny) po to by ratować życie tysięcy kobiet w całej Polsce.
Można zasilić ją pieniężnie wchodząc na stronę fundacji znajdując potrzebne dane, ale jest też inna możliwość!
Każdy z Nas ma jakieś ubrania, w których już nie chodzi i zalegają gdzieś na dnie szafy tworząc tę znaną każdemu złudną iluzję tego że mamy wystarczającą liczbę ubrań, a i tak nie wiemy co na siebie włożyć. Jest tak, prawda? Teraz jednak możemy zrobić coś fantastycznego! Na stronie ubraniadooddania.pl (wybierz kampanię Cytobus do diagnozowania za ubrania) możesz zamówić kuriera, który przyjedzie po Wasze niepotrzebne ubrania. Zupełnie na darmo. Za każdy kg oddanych rzeczy fundacja otrzymuje 1 zł na ten szczytny cel, także warto! Badania są ważne, a my kobiety jesteśmy mega ważne, najważniejsze (sorry Boys )! Jestesmy superwomen, których nie może zabraknąć!
Tak niewiele, a możemy zrobić coś naprawdę fajnego, wyjątkowego, pozytywnego, dla kogoś i oczywiście dla siebie.
I Ty możesz się przyczynić do pomocy i uratowania drugiej osoby.
Jak widzicie, ja już zrobiłam porządki u wszystkich i uzbierało się ...21kg!   mam parę wolnych wieszaków hihi a miejsca tyle się zrobiło, że zmieści się...nowy kapelusz hahahaha#kwiatkobiecosci #cytobus #kobietabyc #waznasprawa #waznemy #przyjazn #miłość #rodzina #photo #inspiration #important

Prześlij komentarz