Arabski akcent

niedziela, 5 maja 2019
data:post.titleMamy taką rodzinną tradycję, że z większych podróży przywozimy ze sobą jakąś pamiątkę. Zawsze to była tylko jedna rzecz. Jednak nasz ostatni wypad do krajów arabskich, znacząco podniósł tą liczbę do wyższej rangi.
Jedną z takich pamiątek, którą ze sobą przywiozłam jest torebka - główny element poniższej stylizacji. Należę do tych grona kobiet, które zecydowanie wolą buty niż torebki, to jednak z bazaru wyszłam właśnie z ową torebką, choć zakup jej wcale nie był zamierzony ;)

Podczas pobytu w Dubaju, podobne modele widziałam przechadzając się po pięknym bazarze w arabskim stylu - Medinat Jumeirah. Oczywiście byłam nimi totalnie zachwycona, aczkolwiek porzuciłam pomysł kupna. Ilość tych wzorów powodowała, że nie byłam w stanie wybrać dla siebie najbardziej odpowiedniego. Czułam się tak przytłoczona tymi błyskami, że musiałam odpuścić. Długo to nie trwało, bo będąc w Globall Village (już wkrótce na blogu), znowu mnie dopadł stragan z tymi urokliwymi torebkami. Tylko najgorsze było to, że było ich jeszcze więcej! Ale gdy zobaczyłam ten model (nawet mieści się tam telefon!) to pomyślałam, że mogłabym się skusić na zakup. W Medinat Jumeirah nie mieli takiego ;)
Podobno, jeśli nie negocjujesz cen, sprzedawcy się obrażają. Co prawda, ja nie negocjowałam, tylko oglądałam każdy szczegół nic nie mówiąc. Nie odzywałam się ani słowem, bo byłam najzwyklej w świecie zamyślona, a pan ciągle obniżał cenę ;) W końcu, gdy obmacałam każdą z nich :D i w myślach dopasowywałam do mojej garderoby, w pewnej chwili starszy Pan (może ojciec sprzedającego) podszedł do mnie i powiedział: For me, 100 AED! Cena pierwotna 240 AED! Obróciłam się w jego stronę i stwierdziłam - OK... I take this one... I byłam pod wielkim wrażeniem tak wielkiej promocji ;) I tej naszej negocjacji...jednostronnej - jakby nie było :D
W ten oto sposób, zwiększyłam swoją małą kolekcję torebek o jeszcze jeden, niezwykły model z arabskim akcentem :)

PS.
Wiecie, kocham buty miłością ogromną i tak szczerą, jak większość kobiet ;) I te botki, które widzicie na zdjęciach są moim najlepszym zakupem życia! Poważnie! Są mega wygodne, wyglądają obłędnie, a te obcasy .... mówią same za siebie :) Kunszt rzemiosła na najwyższym poziomie. Mogę polecić w 1000%!botki vanda novak; #vandanovak
botki vanda novak; #vandanovak
botki vanda novak; #vandanovak
botki vanda novak; #vandanovak
botki vanda novak; #vandanovak
botki vanda novak; #vandanovak

Spodnie | Narzuta - second hand || Botki - VandaNovak || Bluzka - H&M || Torebka - bazar Globall Village (Dubaj)

1 komentarz